دانلودها راهنما، برنامه ها و سایر فایل ها

قسمت آرشیو دانلود برای همه آموزش ها، برنامه و سایر فایل هایی که شما برای سایت خود و راه اندازی آن نیاز دارید، ‌وجود دارد.

بخش ها

فایل های مورد نیاز (0)
برنامه ها و فایل های مورد نیاز مشتریان
ماژول های پنل پیامکی (22)
دانلود رایگان افزونه های پنل SMS هاسترنت

محبوب ترین دانلود ها

افزونه درگاه پرداخت ملت وردپرس
فزونه درگاه پرداخت ملت وردپرس با قابلیت ارسال پیامک و ایمیل به مدیر سایت و مشتری تنها افزونه کامل و پیشرفته درگاه ملت است که بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. این افزونه به شما این امکان را خواهد داد تا با خیال راحت از امکانات درگاه پرداخت اینترنتی به پرداخت ملت استفاده کرده و کاربران شما بتوانند تراکنش های خود را از طریق این درگاه انجام بدهند.
اندازه فایل ها: 589 kB
افزونه ارسال پیامک WHMCS
whmcs سیستم مدیریت میباشد که تقریبا همه سایتهای ارائه خدمات میزبانی با این سیستم کار میکنند و ارائه سرویس میزبانی و ارسال تیکت و تمدید را انجام میدهد. افزونه پیامک whmcs که آماده کرده ایم میتواند تمام اطلاع رسانی ها را بصورت خودکار به مدیر و کاربر اس ام اس کند.
اندازه فایل ها: 42.7 kB
آموزش استفاده از پنل نمایندگی سامانه پیامکی
آموزش کامل استفاده از پنل نمایندگی سامانه پیامکی هاسترنت
اندازه فایل ها: 1.99 MB
افزونه پیامک ووکامرس
بی شک ووکامرس بهترین فروشگاه ساز اینترنتی است که نسخه فارسی شده آن هم بطور رایگان منتشر شده است و بسیاری از وبمستران فروشگاه اینترنتی خود را با استفاده از این افزونه قدرتمند راه اندازی کرده اند. بسیاری از افزونه های مکمل و کمکی برای ووکامرس موجود است که کاربردی ترین آنها افزونه پیامک ووکامرس است. این افزونه در هنگام ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی به مشتری و همچنین مدیر سایت پیامک ارسال میکند و همچنین وقتی وضعیت سفارش تغییر یافت به مشتری پیامک اطلاع رسانی ارسال میشود.
اندازه فایل ها: 450 kB
نمونه کد C#

اندازه فایل ها: 10.8 kB