کانفیگ و راه اندازی حرفه ای انواع سرور اختصاصی و مجازی

خدمات کانفیگ و مدیریت سرور هاسترنت

Server Configutation


نصب و راه اندازی DirectAdmin
نصب و راه اندازی CloudLinux
نصب و راه اندازی وب سرور LiteSpeed
نصب و راه اندازی ضدویروس ClamAV
نصب و راه اندازی Imunify 360
بهینه سازی سرور
کانفیگ تخصصی میزبانی سایت
بهینه سازی و ایمن سازی وب سرور
نصب و بهینه سازی PHP
بهینه سازی MySQL
نصب و کانفیگ Mode Security
نصب و کانفیگ فایروال
انجام کانفیگ های امنیتی
ایمن سازی سرویس دهنده SSH
ایمن سازی سرویس دهنده PHP
ایمن سازی سرویس دهنده DNS
ایمن سازی سرویس دهنده FTP
ایمن سازی سرویس دهنده SQL

تومان۴۰۰۰۰۰

30% تخفیف ۵۲۰۰۰۰ تومان

Server Configutation


نصب و راه اندازی WHM - cPanel
نصب و راه اندازی CloudLinux
نصب و راه اندازی وب سرور LiteSpeed
نصب و راه اندازی ضدویروس ClamAV
نصب و راه اندازی Imunify 360
بهینه سازی سرور
کانفیگ تخصصی میزبانی سایت
بهینه سازی و ایمن سازی وب سرور
نصب و بهینه سازی PHP
بهینه سازی MySQL
نصب و کانفیگ Mode Security
نصب و کانفیگ فایروال
انجام کانفیگ های امنیتی
ایمن سازی سرویس دهنده SSH
ایمن سازی سرویس دهنده PHP
ایمن سازی سرویس دهنده DNS
ایمن سازی سرویس دهنده FTP
ایمن سازی سرویس دهنده SQL

تومان۵۰۰۰۰۰

30% تخفیف ۶۵۰۰۰۰ تومان

Server Configutation


نصب و راه اندازی Plesk
بهینه سازی سرور
کانفیگ تخصصی میزبانی سایت
بهینه سازی و ایمن سازی وب سرور IIS
نصب و بهینه سازی PHP
بهینه سازی MySQL
نصب و کانفیگ سرویس ایمیل
نصب و کانفیگ فایروال
نصب آنتی ویروس و ابزار های اسکن
آپدیت سرور و بهینه سازی سیستم عامل
افزایش امنیت ریموت دسکتاپ
پیکربندی SSL رایگان
کانفیگ های امنیتی ویندوز سرور
ایمن سازی سرویس دهنده RDP
ایمن سازی سرویس دهنده PHP
ایمن سازی سرویس دهنده DNS
ایمن سازی سرویس دهنده FTP
ایمن سازی سرویس دهنده SQL Server

تومان۴۰۰۰۰۰

30% تخفیف ۵۲۰۰۰۰ تومان
هاست لینوکس اقتصادی

اکولینوپلاس ۳

۳ گیگابایت حجم - دامنه ملی رایگان (خرید سالیانه) - حافظه پر سرعت SSD Pro - ترافیک نامحدود - کنترل پنل DirectAdmin - گواهینامه SSL رایگان - قابلیت اانتقال و ارتقا به هاست های حرفه ای و سرور های مجازی در صورت در خواست - میزبانی در برترین دیتاسنترهای ایران - پینگ پایین داخل کشور

تومان۴۳۰۰۰

30% تخفیف ۵۶۰۰۰ هزار تومان
هاست لینوکس اقتصادی

اکولینوپلاس ۵

۵ گیگابایت حجم - دامنه ملی رایگان (خرید سالیانه) - حافظه پر سرعت SSD Pro - ترافیک نامحدود - کنترل پنل DirectAdmin - گواهینامه SSL رایگان - قابلیت اانتقال و ارتقا به هاست های حرفه ای و سرور های مجازی در صورت در خواست - میزبانی در برترین دیتاسنترهای ایران - پینگ پایین داخل کشور

تومان۴۹۰۰۰

30% تخفیف ۶۴۰۰۰ هزار تومان
هاست لینوکس اقتصادی

اکولینوپلاس پریمیوم

تعیین فضای SSD Pro مورد نیاز - دامنه ملی رایگان (خرید سالیانه) - حافظه پر سرعت SSD Pro - ترافیک نامحدود - کنترل پنل DirectAdmin - گواهینامه SSL رایگان - قابلیت اانتقال و ارتقا به هاست های حرفه ای و سرور های مجازی در صورت در خواست - میزبانی در برترین دیتاسنترهای ایران - پینگ پایین داخل کشور

تماس بگیرید

سرویس میزبانی انتخابی

کانفیگ و مدیریت سرور شما توسط هاسترنت

سرعت بیشتر و امنیت بالاتر

موارد مهمی که همیشه مد نظر مشتریان و کارشناسان شبکه قرار دارد، امنیت اطلاعات، پایداری سرور، در کنار نهایت سرعت قابل استفاده است.

به روز بودن تکنیک ها و نرم افزارها

هاسترنت با آخرین نسخه موجود نرم افزار ها و استفاد از تکنیک های روز دنیا، بهترین امکانات و امنیت را برای سرور شما تامین می نماید.

انجام خدمات در اسرع وقت

با توجه به نیاز مبرم کاربران به سرور خود، هاسترنت با استفاده از تیم فنی متخصص خود، عملیات کانفیگ سرور را در کوتاه ترین زمان برایتان انجام می دهد.

Server Configuration Service

خدمات حرفه ای کانفیگ سرور

ایمن سازی دیسک ذخیره سازی

ارائه راهکارهای نرم افزاری مانند Cagefs یا Symlink جهت افزایش امنیت دیسک های ذخیره سازی اطلاعات و افزایش کارایی و امنیت

نصب و راه اندازی انواع وب سرور

انواع وب سرور های روز دنیا بسته به نیاز شما، نصب، کانفیگ و راه اندازی می شود. وب سرورهای Apache - NGINX - IIS - LiteSpeed و...

کنترل پنل سرور و هاست

نصب و راه اندازی انواع کنترل پنل cPanel - DirectAdmin - Plesk و انجام کانفیگ های حرفه ای طبق نیاز شما

افزایش کارایی و سرعت

افزایش سرعت بی نظیر و استفاده از حداکثر منابع با بالاترین پایداری ممکن، با کانفیگ تخصصی سرور به حقیقت خواهد پیوست

انتقال رایگان اطلاعات

انتقال اطلاعات شما از هاست یا سرور قبلی به سرور کانفیگ شده فعلی با حداقل Down Time و عدم آسیب دیدن فایل ها و دیتابیس ها

امنیت بالا

با اعمال تنظیمات امنیتی سرور در لایه های نرم افزاری، با نصب و کانفیگ فایروال و ضد ویروس و... نهایت امنیت ممکن را تجربه کنید

متخصصین فنی هاسترنت آماده خدمات رسانی هستند

کانفیگ و مدیریت سرور خود را به هاسترنت بسپارید

کانفیگ سرور

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

FAQ

سوالات رایج کاربران

علاوه بر کانفیگ اولیه سرور مدیریت آن نیز بسیار حائز اهمیت است. یک سرور در هر زمان ممکن است نیاز به کانفیگ های جزئی و یا تغییرات داشته باشد، و یا ممکن است نیاز به بهینه سازی های مرتب و حتی تعمیرات جزئی و یا کلی نیز داشته باشد که آن بر عهده مدیر سرور خواهد بود. شاید شما دانش و یا وقت کافی برای مدیریت و مانیتورینگ همیشگی سرور خود را نداشته باشید و یا سازمان و شرکت شما تمایل داشته باشد برای کلیه امور سرور خود از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرد.

هاسترنت با تجربه بسیار بالا در امور کانفیگ و مدیریت سرورهای مجازی و اختصاصی برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می تواند بهترین انتخاب برای مدیریت سرور شما باشد.

ارائه و فروش هاست اشتراکی به مشتریان از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و کوچکترین اشتباهی منجر به از بین رفتن اعتبار و در نتیجه از دست دادن مشتریان شما خواهد شد. داون تایم و قطعی‌های هر چند کوتاه، سرعت پایین لود شدن صفحات وب، هک شدن‌های پیاپی و امنیت پایین سرور و مواردی از این قبیل برای هیچ کدام از مشتریان شما قابل تحمل نبوده و نخواهد بود. اگر تصور می‌کنید که با نصب یک سی پنل یا دایرکت ادمین همه چیز تمام است و سرور شما توان میزانی سایت‌های پرترافیک و سنگین را دارد اشتباه بزرگی مرتکب شده‌اید.

امروزه میزبانی وب به یک صنعت بزرگ جهانی تبدیل شده و دیتاسنترها، وب مسترها، مدیران هاستینگ و … نقش اساسی در این صنعت دارند. میلیون‌ها سایت در دیتاسنترهای مختلف و در سرورهای مختلف میزبانی می‌شوند و هاستینگ‌ها هر کدام در حال رقابت و تلاش برای پیشی گرفتن از رقیبان خود هستند. در این میان سرورها، توان پاسخ گویی آن‌ها، سرعت و امنیت برای هر مشتری ملاک انتخاب یک هاستینگ خوب هستند. از طرفی کانفیگ سرورها و پیاده سازی همه این موارد بدون بروز اختلال نیازمند دانش فنی بالا با تجربه ای کافیست تا انتظارات هر مشتری را برآورده ساخت.

کانفیگ سرور با توجه به موارد استفاده شما متفاوت می‌باشد و نیازمند بررسی وضعیت با توجه به میزان بازدیدها، فشار وارده بر سرور، تعداد سایت‌ها و … می باشد.

قطعا برای ارائه خدمات میزبانی وب و هاستینگ تنها نصب یک سیستم عامل و کنترل پنل بر روی server کافی نیست زیرا به تنظیمات پیش فرض نمی‌توان اکتفا کرد و رعایت نکردن این مورد قطعا به سرور و تجارت شما آسیب وارد می‌کند و درکنار این مسئله سرور بازدهی کافی را نخواهد داشت.

بنابراین کلیه‌ی خدمات مورد نیاز برای راه اندازی سرور وب وارائه خدمات هاستینگ و یا میزبانی وب سایت به همراه کنترل پنل دلخواه شما باید نصب و کانفیگ شود. همچنین تنظیمات و پیکربندی‌های مورد نیاز در جهت بالا بردن ضریب امنیت و بازده سرور در کرنل لینوکس و سرویس‌های نصب شده به خصوص وب سرور باید اعمال گردند که سرور را جهت میزبانی و استفاده امن آماده کنند.

هاسترنت با تجربه چند ساله خود در زمینه IT و در مباحث تخصصی هاستینگ و ارائه خدمات سرور به همراه کانفیگ های حرفه ای و مدیریت سرور میتواند پاسخگوی کلیه نیازهای تخصصی برای راه اندازی، کانفیگ و مدیریت سرور های مجازی و اختصاصی شما در زمینه های تخصصی هاستینگ، سرور های شخصی، سازمانی و موارد خاص باشد.

اگر با ویندوز سرور کار کرده باشید حتما میدانید یکی از قابلیت این سری از ویندوز ها قابلیت میزبانی وب سایت ها میباشد که اینکار توسط وب سرور ویندوزی شرکت مایکروسافت که IIS نام دارد انجام می شود.

سرویس IIS که مخفف Internet Information Services می باشد سرويس های اطلاعات اينترنتی كه توسط شركت Microsoft عرضه شده و یک سرور برای کنترل کردن محتویات و دسترسی به سایت های وب یا FTP شما بر روی هارد ایجاد می کند. برای مثال هنگامی که شما می خواهید سایتتان را منتشر کنید قبل از upload کردن آن می خواهید آن را آزمایش کنید و اگر با asp طراحی می کنید قبل از نصب Visual Studio.Net بهتر است این سرویس را نصب کنید و گرنه مشکلاتی را برای شما به همراه خواهد داشت.

IIS وب سروری توسعه یافته توسط کمپانی مایکروسافت برای استفاده با ویندوز NT مخفف “New Technology” است. IIS تقریبا بخش جدایی ناپذیر خانواده ی NT ها از نسخه ی مایکروسافت NT4.0 می باشد (برای مثال در نسخه ی Windows XP Home edition به صورت پیش فرض در هنگام نصب ویندوز وجود ندارد). آی آی اس از HTTP, HTTPS, FTP, FTPS, SMTP, NNTP و … پشتیبانی می کند.

با توجه به قابلیت های وب سرور IIS با توجه به نیاز کاری شما کانفیگ های مختلفی میتوان روی این وب سرور پیاده سازی کرد که از مهمترین آن ها استفاده های دانلودی، میزبانی سایت ها و …می باشد که درصورت نیاز به هرگونه کانفیگ بر روی سرور ویندوز خود می توانید با خیالی آسوده کانفیگ آن را به کارشناسان هاسترنت بسپارید.

این بخش از کانفیگ سرور متمایز می باشد اما به علت اهمیت بالای آن در پایان بخش کانفیگ سرور به کانفیگ سایت نیز می پردازیم . بيشتر برنامه‌های کاربردی کامپيوتری دارای بخشی به نام Setup هستند که برای انجام تنظيمات متناسب با استفاده های مختلف کاربران مورد استفاده قرار می گيرد. برنامه‌های کاربردی مبتنی بر Web نيز که دارای کاربران زيادی هستند از اين قاعده مستثنی نيستند و احتياج به انجام تنظيماتی متناسب با کاربردهای مختلف خود دارند.

در هاسترنت با سفارش هر سرویس میزبانی لینوکس و یا ویندوز می توانید درخواست نصب رایگان مدیریت محتوا وردپرس، جوملا و سایر CMS و اسکریپت ها را بدهید.

نصب اولیه کاملا رایگان برای شما انجام می گردد اما هر اسکریپت و یا CMS نیاز به کانفیگ و تنظیمات خاص جهت بهینه شدن دارند تا با مصرف کمترین منابع Ram و CPU بالاترین سرعت و سطح کیفیت را در اختیار کاربران آن سایت قرار دهند کانفیگ سایت بیشترین تاثیر را در نتایج موتورهای جستجو دارد که به آن بهینه سازی سایت و یا سئو گفته می شود که در بخش دیگری از هاسترنت به آن پرداختیم و در صورت نیاز میتوانید درخواست بهینه سازی سایت و یا کانفیگ حرفه ای اسکریپت خود را به پشتیبانان و کارشناسان هاسترنت ارسال نمایید.

خدمات کانفیگ هاسترنت صرفا به کانفیگ های مربوط به میزبانی سایت و فایل ختم نمی شود. سایر خدمات کانفیگ مربوط به انواع شبکه ها، روتر و میکروتیک ها و همچنین سایر کانفیگ های ویندوزی و لینوکسی از جمله ارتباطات امن خصوصی، پروتکل های امن SSL، کانفیگ های امنیتی و ضد دیداس و … نیز انجام می گردد.

با توجه به تنوع بسیار بالا امور کانفیگ لطفا در صورت نیاز به سفارش از بخش کانفیگ و مدیریت سرور با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

سرورها با كاربری مختلف و دارای اطلاعات متفاوت می‌باشند. در زیر تعدادی از سرورها و كاربری آن‌ها ذكر شده است:

فایل سرور FTP Server

میل سرور Mail Server

دایركتوری سرورDNS) Direcrory Name Server)

وب سرور Web Server

بهینه سازی عملکرد سرور یکی از مهمترین عوامل در حمایت از رضایت کاربر نهایی است. همانطور که تجارت یا سایت شما رشد می کند، بهینه سازی سرورها برای نظارت فعال بر عملکرد، امنیت، در دسترس بودن و سایر رویه ها ضروری است. همچنین سریع نگه داشتن سرورها (و سایت ها) به دلیل موتورهای جستجو مانند رتبه بندی سایت ها بر اساس سرعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کنترل پنل سی پنل cPanel یکی از محبوب ترین و کامل ترین کنترل پنل های سرور در دنیا است که امکانات بی شماری دارد. cPanel یک ساختار سه سطحی دارد که قابلیت های لازم برای مدیران، نمایندگان فروشندگان و صاحبان وب سایت های نهایی را فراهم می کند تا جنبه های مختلف مدیریت وب سایت و سرور را از طریق یک مرورگر وب استاندارد، کنترل کنند.

شما می توانید با کانفیگ سرور دایرکت ادمین امنیت، سرعت و کیفیت سرور خود را تامین نمایید. در عصر حاضر امنیت سرور ها مهم ترین فاکتور در زمینه تجارت می باشد زیرا کلیه اطلاعات مهم در سرور ها ذخیره می شوند، بنابرین امروزه کنترل پنل DirectAdmin با توجه به نداشتن محدودیت برای کاربران ایرانی و قیمت نسبتا پایین تر، از محبوبیت بالایی برخوردار است از همین رو هاسترنت کانفیگ دایرکت ادمین را بر روی سرور شما از صفر تا صد انجام می دهد.